50-MB-SGATKCRC2-88
ATLAS kilincshez való kültéri ajtófedél fekete 88 mm-es ajtókhoz RC2 osztály kicsi
Disponibil pentru comanda
Cod articol:
50-MB-SGATKCRC2-88
Expediere estimată:
8-15 munkanap
Familie de produse:
Normál
Cilindervédővel
Megerősített
Tip:
Vastag
Culoare:
Fekete
ALU ezüst
Dimensiuni selectabile:
Kicsi
Nagy
Grosimea ușii:
46 mm
50 mm
64 mm
78 mm
88 mm
Producător:
METAL-BUD
Többféle kivitelben, méretben és színben elérhető, így könnyedén az ajtó stílusához igazítható.
Tartós, kültéri használatra tervezett megoldás.
Oferte pachet
  • Detalii
  • Date
  • Recenzii
Detalii
  • Felső lemez fogantyús kivitel
  • Tartós, időjárásálló anyaghasználat
  • Esztétikus és funkcionális megoldás bejárati ajtókhoz
Date
Grosimea ușii:
88 mm